REGION RACING TEAM logo

„Mamahotel“ se asi prodraží :)

Jezdec: Jiří Šťastný

Datum závodu : 24. 5. 2025
Název podniku : Jiromoto cup
Telč
Kategorie : MX2 + OPEN
Celkové umístění: 

 

V Telči to vypadlo na skvělý den, na motorce jsem se cítil parádně. To se však celé změnilo v závěru kvalifikace kategorie OPEN. Přetáhl jsem jeden skok, dopadl až na rovinu a odnesly to oba kotníky. Kvalifikaci jsem dokončil, ale hned jsem věděl, že je zle, protože s kotníky ‚bojuji“ už dlouho.

 

Nechtěl jsem to zabalit a po bandáži obou kotníků jsem si vzal něco na bolest a nastoupil do první závodní jízdy kategorie MX2. Po startu jsem byl čtvrtý, v druhém kole jsem se probojoval i do vedení, ale po cca čtyřech kolech jsem se už na nohách neudržel. Z toho přišla chyba, pád a odstoupení ze závodu.

 

RTG bez zlomenin, ale pár týdnů to bude chtít klid v bezpečném zázemí mamahotelu 🙂

 

MX 2
Kvalifikace – 3
1. jízda – DNF
2. jízda – DNF

 

OPEN
Kvalifikace – 14
1. jízda – DNF
2. jízda – DNF

 

Děkuji za podporu rodičům a teamu REGION RACING.

 

Text: Jiří Šťastný

 

Další REPORTY

Hořká pilulka

Kousek za našemi hranicemi s Polskem najdete trať v Bogatynii, a právě tady se konal další podnik Batti MX Cupu. Vyrazil sem Filip Cakl a jeho celkový dojem nebyl úplně nejlepší. Co se tam dělo a jak Filip dopadl v závodě? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Mistrák s atmosférou GP

Mistrovství ČR a světové GP najednou? Jasná věc, přesně takové spojení proběhlo uplynulý víkend na dráze ve Vysokém Mýtě. Filippe Knedlik tady závodil v rámci mistráku a zároveň se stal divákem světových závodů. Jak si takovou atmosféru užil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl splněn?

Jedno z dalších soustředění Jindry Hrabici proběhlo ve Vranově u Brna. Nechyběl tady Tom Procházka a ten si dal jasný cíl, a to v závodě dojet minimálně do 5. místa. Tak co, podařilo se? Přečti si článek a dozvíš se to.

Přečtěte si více >