Kučera poprvé ve Vranově

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 6. 5. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Vranov u Brna
Kategorie : MX2 Open
Celkové umístění:  13. místo

 

Ve Vranově jsem doteď ještě nikdy nejezdil, a tak jsem byl docela na tamní trať natĕšený. V kvalifikaci jsem ve spojených třídách MX2 a MX1 obsadil 24. místo. Trať se mi docela zamlouvala a s každým kolem jsem si na ní byl jistější.

 

Do první jízdy jsem neodstartoval zrovna ideálně, ale z 24. pozice se mi povedlo posunout se na celkové 13. místo. Do druhé rozjížďky jsem odpálil z roštu celkem slušně, okolo 17. pozice a celou jízdu jsme s ostatními o pozice mezi sebou bojovali. Cílem jsem projížděl na 12. pozici. S tratí a mým projevem jsem byl celkově spokojený.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >