Název podniku : MX tratě
Smrk u Třebíče
Kategorie : Open
Celkové umístění:  6. místo

Sezónu 2024 jsem odstartoval na závodech seriálu MX Tratě, které se jely ve Smrku u Třebíče. Trať byla dobře připravená a moc jsem se těšil. Trénink byl sice dost mokrý, ale na odpolední jízdy byl idoš. Kvalifikace se moc nepovedla nemohl jsem zajet rychlé kolo, a tak jsem bral až 15. místo.

Start do první jízdy nebyl vůbec dobrý, a tak jsem se ze zadních pozic pomalu propracoval až na 10. místo, na kterém jsem dojel i do cíle. Na start druhé jízdy jsem si stoupl úplně na vnitřek a doufal, že kluky podjedu. Start nebyl dobrý, ale po vnitřku jsem se protáhl, jak jsem doufal, a tak jsem mohl kluky začít pronásledovat a pomýšlet tak nad lepším umístěním. Trať byla už dost rozbitá a bylo vidět na soupeřích, jak pomalu vadnou a toho jsem využil. Tak jsem se prokousával dopředu až na 5. místo, na kterém jsem dojel i do cíle. Celkově jsem skončil na 6. místě.

Text: Josef Vala

Další REPORTY

Život má teď úplně jinou jiskru

To, že je rodina vždycky na prvním místě, dává Viťulovi Špačkovi teď úplně jiný význam. A i když si musel jakožto táta přeskládat priority, závodění se nevzdal a zjistil, že takhle je to ještě lepší ❤️ O jeho posledním letošním závodě si přečti v článku.

Padalo se a rovnalo

Luboš Krušina závodil na Nova motocross cupu v Klášterci nad Orlicí. Ten den se necítil úplné ve své kůži a s blátivou tratí se dost pral. Jak to dopadlo? Dočteš se v článku.