REGION RACING TEAM logo

Fuglau plné konkurence

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 2. 6. 2024
Název podniku : MMČR Supermoto
Fuglau (AUT)
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

V rakouském Fuglau jsme se konečně dočkali letního počasí a i když v noci na neděli sprchlo, tak to na stav off-roadové sekce mělo pozitivní vliv. Byl to beton, a to potřebujeme.

 

Český mistrák byl spojen s rakouským, a tak bylo s kým závodit. Na startovce veteránů 50+ bylo devatenáct jmen a dobrá půlka z nich „žádný mejdla“.Už od prvních tréninků jsem se cítil skvěle a postupně zrychloval. V kvaldě jsem se dokázal zmáčknout a zlepšit čas o další dvě vteřiny! To mě postavilo do druhé řady a 7. místo na startovním gridu.

 

Obě závodní rozjížďky se vyvíjely hodně podobně, dobře jsem odstartoval, přežil dvě úzké pravoúhlé zatáčky a udržel jsem 7. místo v první a 8. místo v druhé jízdě. Skvěle jsem si zazávodil a domů si odvezl celkovou „dvojku“ do českého mistrovství.

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Špaček výletoval mimo trať

Víťa Špaček poprvé vyrazil do Horního Města, kde se pořádal další podnik Moravské Drapáku. Viťula jel parádně a dokonce měl naději na vítězství, bohužel však strávil snad více času mimo trať než na ní 🙂 Co na svůj výkon říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Soustředění, ale vlastně závod

Tomáš Procházka se zúčastnil soustředění pořádané Jindrou Hrabicou. Letos začali na jihočeské trati v Žabčicích, což je parádní průprava do sezóny. Jak se Tomovi dařilo v závodních rozjížďkách, které jsou součástí tohoto soustředka? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Po boku Bartoše a Terešáka

Jirka Šťastný zavítal na Motocross cup, který se konal v Dolním Bousově. Na tomto seriálu to pro něho byla premiéra a na startu se tak setkal s některými z nejrychlejších u nás. Jak se Jirkovi v Bousově dařilo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >