Název podniku : MMČR juniorů a žen
Dolní Heřmanice
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  26. místo

Moje první juniorka v životě a ještě v Dolních Heřmanicích, které docela znám, ale pokaždé jsou úplně jiné. Nevěděl jsem, co od závodů očekávat, a tak jsem byl i sám zvědav, jak se mi bude dařit. Trénink byl super našel jsem si nějaké stopy na kvalifikaci. V kvalifikaci jsem se snažil zajet co nejlepší čas, ale ztvrdly mi ruce a už jsem nedokázal zajet rychlé kolo, a tak jsem bral 24. místo.

Start do první jízdy byl hrozný, ale naštěstí jsem se vyhnul kolizi po startu, a tak jsem mohl jet. Jízda byla opravdu dlouhá, kdy jsem se postupně propracoval na bodované pozice. Jezdil jsem na 19. místě a asi pět minut do konce se mi na rukou udělaly puchýře a já byl nucen zvolnit, a tak jsem dojel do cíle na 21. místě.

Start do druhé jízdy byl podobný jako do té první. Do půlky rozjížďky jsem jezdil na 23. místě, ale bolest rukou už byla velká a já přemýšlel i nad odstoupením z jízdy. To jsem nakonec neudělal a v pohodovém tempu jsem dojel na 30. místě. Celkově jsem skončil na 26. místě.

Text: Josef Vala

Další REPORTY

Život má teď úplně jinou jiskru

To, že je rodina vždycky na prvním místě, dává Viťulovi Špačkovi teď úplně jiný význam. A i když si musel jakožto táta přeskládat priority, závodění se nevzdal a zjistil, že takhle je to ještě lepší ❤️ O jeho posledním letošním závodě si přečti v článku.

Padalo se a rovnalo

Luboš Krušina závodil na Nova motocross cupu v Klášterci nad Orlicí. Ten den se necítil úplné ve své kůži a s blátivou tratí se dost pral. Jak to dopadlo? Dočteš se v článku.