Název podniku : ŠAC
Zalány
Kategorie : AMA 125 2T
Celkové umístění:  12. místo

Plány na svátek nebyly, a tak jsem se vydala na ŠAC do Zálan. Když se závodí v Zálanech, skládá se trať ze dvou částí, motocrossové a namotané stopy na louce plné kamenů.

Jelikož na ŠACu není katerogorie žen, závodím zde v katergorii AMA 125 2T. Trénink mě bavil, ale kvalifikace ještě víc. Na start závodů jsem nastupovala na 17. místě.

V první závodní rozjížďce jsem se předjížděla se soupeřem. V zatáčce mi ale rychlejší jezdec trefil přední kolo a já skončila na zemi. Horší bylo, že se to stalo ve výjezdu do kopce, a tak mi pak poměrně dlouho trvalo motorku zvednout. Nakonec jsem dojela na 16. místě.

Druhá rozjížďka byla předčasně ukončena kvůli pádu po startu. Čekali jsme tedy, co bude následovat dál. Nakonec jsme měli opakovaný start a cílem se mi podařilo projet na 12. místě. Závody jsem si užila a s výsledkem jsem spokojená.

Text: Klára Černá

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.