REGION RACING TEAM logo

Bez lyží ani ránu

Jezdec: Vojtěch Faltus + Marek Beránek

Datum závodu : 11. 1. 2026
Název podniku : OMČR ORION-SHIVA KTM 2026 v motoskijöringu
Rudník
Kategorie : Orlický pohár
Celkové umístění:  10. místo

 

V neděli 11. 1. jsme se s mým lyžařem Markem Beránkem zúčastnili závodu motoskijoringu v Rudníku. Byl to náš první závod, trénovali jsme jen v týdnu před závody asi 20 minut, a tak jsme neměli velké očekávání. V kvalifikacích jsme dokázali zajet dvě 3. místa a jedno druhý, což byl parádní výsledek a z 8. místa jsme šli rovnou do finále A. Na finálovou jízdu jsme si věřili a výkonnostně jsme měli na to zajet první příčky, bohužel se Markovi po strkanici na startu vycvakly lyže a tím pro nás souboj o první příčky skončil. Každopádně celkově z toho bylo 10. místo a pár bodů do tabulky. Na první závod to hodnotíme velice kladně a uvidíme, co přinese zbytek závodů.

 

Text: Vojtěch Faltus

 

Další REPORTY

Jako kdyby nic

Viktor Špaček je tak trochu blázen a už po měsíci od vyhozeného ramene prohání své soupeře po závodní trati. Sice to není 100%, ale adrenalin umí pracovat tak, že po chvíli Viktor na nějaké zranění úplně zapomněl. Více si přečti v článku.

Přečtěte si více >

Mr. Holeshot v akci

Holeshot udělá vždycky radost … když je to navíc v nejprestižnější kategorii, radost je dvojnásobná. Starty tedy Víťovi Špačkovi šly a jak na tom byl zbytek jeho jízdy na Jiromoto cupu v Benátkách? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pády berou zlato

Maty Vinkler zavítal i na Jiromoto cup do Benátek u Litomyšle. Tomu se na místní trati opravdu dařilo a nebýt jednoho pádu ve druhé rozjížďce, mohl slavit vítězství. Více se o Matyho výkonu dočteš v článku.

Přečtěte si více >