Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 12. 4. 2025
Název podniku : Jiromoto cup
Třemošnice
Kategorie : Open
Celkové umístění:  1. místo

 

Na místní trati jsem nebyl asi 6 let a docela jsem se tam musel rozkoukat. Trénink byl prý úplná bída. V Kvalifikaci se mi jelo trošku lépe a stačilo to na 3. čas.

 

Do první jízdy jsem odstartoval na 2. pozici a do cíle jsem dobojoval 1. místo. Druhá rozjížďka vypadala dost podobně. Na startu opět 2. pozice a cílem jsem projížděl na 1. místě.

 

Závěrem … Jsem dost otlučený od kamenů, takže bych měl zlepšit starty a budu bez modřin. Jinak za mě spokojenost s umístěním i s pořadatelem podniku.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Závodění na hraně

Závod dvojic si s kamarádem přijel do Pánova užít Maty Vinkler. To však ještě nevěděl, že ho to bude stát spoustu bolesti. Srdce k závodění má ale Maty opravdu silné a i přes všechny nepříjemnosti to nakonec společně dotáhli do cíle. Co se mu v rozjížďce přihodilo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Procházka závodil Na Pánově

Na Pánově u Hodonína se konal závod Country cross ČR a právě sem dorazil Tomáš Procházka. Tom to tady má rád a nebylo tedy divu, že se na místní písek těšil, a že se mu tady i skvěle dařilo. Jak to v jeho podání celé dopadlo, si přečti v článku.

Přečtěte si více >

Obavy byly zbytečné

Na Offroad maratonu v Braňanech nechyběl ani Aleš Brandejs. Ten měl zpočátku z místní trati trochu obavy, ale po pár kolech všechny strachy odezněly. Jak se mu potom závodilo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >